Wydarzenia ekologiczne jest miejscem, gdzie znajdziesz informacje na temat różnych inicjatyw, akcji, konferencji, warsztatów i spotkań, których celem jest popularyzowanie wiedzy na temat ochrony środowiska, ekologii i zrównoważonego rozwoju. To właśnie tutaj możesz dowiedzieć się, jakie wydarzenia odbędą się w Twojej okolicy i jak możesz wziąć w nich udział.

Będziemy dzielić się z Tobą informacjami na temat najważniejszych inicjatyw i działań proekologicznych na świecie, ale również lokalnych wydarzeń, które dotyczą Twojego regionu. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń, by być na bieżąco z najnowszymi inicjatywami ekologicznymi oraz dowiedzieć się, jak możesz zaangażować się w ich realizację.

IV Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2023, 20-21 kwietnia 2023 Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego (BUW). Po raz czwarty zapraszamy przedstawicieli mediów na największe wydarzenie ekologiczne nie tylko w Polsce, ale w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego dnia trwania szczytu zapraszamy dziennikarzy o godzinie 8.00 na śniadanie prasowe, w czasie którego zostaną przedstawione najważniejsze wydarzenia dnia, a także podane najnowsze informacje od naszych partnerów.

Źródło informacji: Polska Agencja Prasowa SA
World Laser Show

Trzy wyjątkowe dni światła i laserów na powitanie wiosny. Jeśli prawdziwie szalone i pełne koloru powitanie wiosny, to tylko podczas widowisk w Arenie Zabrze.

Źródło informacji: Polska Agencja Prasowa SA
Jak właściwie dobrać źródła wytwórcze dla kontraktów cPPA?

Warsztaty dla odbiorców energii już 21 marca 2023 roku w godz. 09:00-12:00 w Warszawie. W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się m.in. jak rozpocząć starania o zakontraktowanie zielonych źródeł wytwórczych zarówno w modelu cPPA, jak również w modelu dzierżawy źródeł wytwórczych.

Źródło informacji: Polska Agencja Prasowa SA
Idea-Biznes-Klimat 2022

Gdybyśmy mieli więcej zielonych aktywów w obszarze energetyki, to kryzys wywołany wojną przechodzilibyśmy lżej. Dlatego intensywnie pracujemy, aby więcej zielonych projektów mogło pojawić się na rynku. Do tego niezbędna jest współpraca biznesu, instytucji finansowych oraz refleksji intelektualnej, bo ekologia musi być opłacalna” - mówił Wojciech Hann, prezes zarządu Banku Ochrony Środowiska S.A. podczas tegorocznej konferencji „Idea-Biznes-Klimat”.

Źródło informacji: Polska Agencja Prasowa SA

Aktualności | losowe

Previous Next
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11